Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nowy prezes Sądu Okręgowego w Łomży

Główne zdjęcie
Sąd Okręgowy w Łomży

Sędzia Sławomir Bagiński został nowym prezesem Sądu Okręgowego w Łomży. Sędzia Bagiński zastąpił na tym stanowisku sędziego Janusza Wyszyńskiego, któremu upłynęła kadencja. Trwa ona 6 lat i zgodnie z prawem „i nie mogą być ponownie powołani do pełnienia funkcji prezesa lub wiceprezesa sądu w tym sądzie przed upływem sześciu lat od zakończenia kadencji”.

Sędzia Sławomir Bagiński jest przewodniczącym Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, a od roku pełnił obowiązki wiceprezesa Sądu Okręgowego w Łomży. Na funkcje sędziego tego sądu został powołany przez prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego 25 października 2000r. W latach 2004-2005 delegowany był do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Zambrowie, gdzie pełnił funkcję prezesa sądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę