piątek, 15 lutego 2019 napisz DONOS@

Drogowcy wracają do prac, kierowców czekają korki

Od tygodnia remontowana jest jedna jezdnia ulicy Sikorskiego na odcinku od Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego, a od poniedziałku drogowcy mają zająć połowę jezdni tej ulicy na odcinku od ul. Zdrojowej do ulicy Kierzkowej. O ile przy straży kierowcy do dyspozycji mają drugą jezdnię, to na odcinku od ronda Lutosławskiego do mostu Hubala ulica jest jednojezdniowa, więc ruch będzie odbywał się tu wahadłowo.

Utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego (fot archiwum)
Utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego (fot archiwum)

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza w związku z rozpoczęciem prac na ulicy Sikorskiego na odcinku od Zdrojowej do Kierzkowej od poniedziałku ruch ma odbywać się wahadłowo prawą stroną jezdni (od strony mostu, jadąc w kierunku miasta) i będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

Zgodnie z planami w tym roku drogowcy mają wyremontować całą Sikorskiego  od ronda Lutosławskiego do mostu Hubala.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę