Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Drogowcy wracają do prac, kierowców czekają korki

Główne zdjęcie
Utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego (fot archiwum)

Od tygodnia remontowana jest jedna jezdnia ulicy Sikorskiego na odcinku od Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego, a od poniedziałku drogowcy mają zająć połowę jezdni tej ulicy na odcinku od ul. Zdrojowej do ulicy Kierzkowej. O ile przy straży kierowcy do dyspozycji mają drugą jezdnię, to na odcinku od ronda Lutosławskiego do mostu Hubala ulica jest jednojezdniowa, więc ruch będzie odbywał się tu wahadłowo.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza w związku z rozpoczęciem prac na ulicy Sikorskiego na odcinku od Zdrojowej do Kierzkowej od poniedziałku ruch ma odbywać się wahadłowo prawą stroną jezdni (od strony mostu, jadąc w kierunku miasta) i będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

Zgodnie z planami w tym roku drogowcy mają wyremontować całą Sikorskiego  od ronda Lutosławskiego do mostu Hubala.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę