Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wyjątkowy Dzień Kobiet w Galerii Veneda

Taki dzień zdarza się tylko raz w roku, dlatego Galeria Veneda przygotowała dla wszystkich Pań w dniu ich święta imprezę pełną niepowtarzalnych atrakcji. Wszystkie Panie, które odwiedzą Galerię w sobotę 8 marca między godz.13.00 a 19.00, zostaną obsypane kwiatami, słodyczami oraz będą miały możliwość uzyskania darmowych porad dotyczących makijażu, manicure, zabiegów kosmetycznych, dietetyki i fizjoterapii. Będą też przejażdżki po Łomży elegancką limuzyną Chrysler oraz możliwość zdobycia eleganckich naszyjników z cyrkoniami w ramach specjalnej akcji odbywającej się tylko tego dnia. – 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo! – podkreśla Edyta Miernik z agencji SZUMI. – A z naszej imprezy w Galerii Veneda będzie można wyjść z kwiatami, czekoladkami i pięknym naszyjnikiem na szyi!

W Dniu Kobiet Galeria Veneda będzie miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym i przyjaznym dla klientów. Wszystko to za sprawą imprezy „Poczuj się wyjątkowo!”, dedykowanej wszystkim Paniom w dniu ich święta. Będą mogły one, nawet przy okazji zakupów czy innych spraw załatwianych tego dnia w Galerii, poczuć się szczególnie docenione i adorowane. Na stoiskach przygotowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wszystkie zainteresowane Panie będą mogły uzyskać mnóstwo porad na temat zdrowego tryby życia, dietetyki czy dotyczących zabiegów kosmetycznych. Począwszy od pomiaru tętna, ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi czy pulsoksymetrii, aż do porad dla młodych mam, które przecież chętnie, często nawet z pociechami, odwiedzają Galerię. O zdrowie i dobre samopoczucie uczestniczek imprezy zadbają studentki Pielęgniarstwa Instytutu Medycznego PWSIiP. Z kolei ich koleżanki i koledzy z Fizjoterapii udzielą wszystkim porad jak dbać o prawidłową postawę ciała, zaś specjaliści od zdrowego żywienia z Dietetyki dokonają analizy składu ciała zainteresowanych i udzielą odpowiednich rad, jak rozpocząć wiosnę w jak najlepszej formie i bez zbędnych kilogramów, będących pozostałością po kończącej się zimie.
Po tym wszystkim Paniom pozostanie już tylko odwiedzenie stoiska Kosmetologii, gdzie każda poczuje się niczym prawdziwa bogini po zabiegach manicure, zabiegach parafinowych na dłonie oraz makijażu okazjonalnym.
Nie będzie to jednak koniec atrakcji, bo wszystkie Panie odwiedzające w tym czasie Galerię zostaną obdarowane kwiatami czekoladowymi pralinkami przez przystojnych młodzieńców. Odbędzie się też wyjątkowa akcja prosprzedażowa, w ramach której co godzina do Pań trafi aż 15 subtelnych i wyjątkowo eleganckich naszyjników z cyrkoniami – łącznie w czasie imprezy będzie ich więc rozdanych aż 90! Będą też, odbywające się co godzinę, przejażdżki po mieście wyjątkowo elegancką, mierzącą 9 metrów białą limuzyną Chrysler 300C, co jeszcze bardziej podkreśli niepowtarzalny charakter Dnia Kobiet w Galerii. 
Dlatego warto zarezerwować sobie minimum godzinę bądź dwie na sobotnią wizytę w Galerii Veneda – w końcu taka okazja, by poza prezentem od mężczyzny swego życia, otrzymać drugi, w dodatku podczas tak wyjątkowej imprezy, może się już nie powtórzyć!

www.galeriaveneda.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę