Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Zambrów - szósty podejrzany w seksaferze

57-letni przedsiębiorca z Zambrowa, Robert P., jest szóstym podejrzanym w zambrowskiej sprawie płatnego seksu z nieletnimi. Prokurator postawił mu zarzuty kilkukrotnego obcowania płciowego z dwiema wychowankami jednej z placówek opiekuńczych w mieście, gdy te nie miały skończonych jeszcze 18 lat.

Robert P. miał im za to płacić od 100 do 200 zł. Wcześniej podobne zarzuty usłyszało dwóch innych przedsiębiorców, dwóch byłych już policjantów i lekarz. Prokurator rejonowy w Łomży Dariusz Błażejczyk, poinformował że to prawdopodobnie już ostatnia osoba, która usłyszała zarzuty w tej sprawie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę