Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Bez pracy co szósty w Łomży

Bezrobocie w Łomży w dalszym ciągu utrzymuje się na rekordowy wysokim poziomie. W rejestrach łomżyńskiego zatrudniaka na koniec lutego figurowało 7109 osób. W stosunku do stycznia, w którym liczba bezrobotnych wzrosła o 301 osób, w lutym zmniejszyła się o 13 osób. - Spadek bezrobocia związany jest ze skierowaniem przez urząd w lutym 127 osób bezrobotnych na staże – mówi Hanna Huszcza z PUP w Łomży podkreślając, zktywnymi formami „zwalczania” bezrobocia – poza stażami to także m.in. roboty publiczne i prace interwencyjne - objętych było w sumie 381 osób.

W lutym 2014 roku w Łomży i powiecie bez pracy pozostawało o 153 osoby więcej niż przed rokiem. Stopa bezrobocia w mieście ukształtowała się na poziomie 18%. 
Z danych PUP Łomża wynika, że w lutym pracę podjęło 218 bezrobotnych, czyli o kilka osób mniej w styczniu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę