Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Piątka PO z podlaskiego do PE

Zarząd Podlaskiego Regionu Platformy Obywatelskiej rekomendowała pięć osób na listę kandydatów w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Z Łomży jest na niej Cezary Kisiel. Formalnie listę musi zatwierdzić Rada Regionu PO i władze krajowe partii.

Cezary Kisiel (35 lat) jest zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Był jednym z trzech kandydatów ubiegających się jesienią ubiegłego roku o funkcję szefa miejskich struktur partii, ale wybory przegrał ze Sławomirem Zgrzywą. Jednak Kisiel, a nie szef miejskich struktur PO, został później członkiem zarządu regionu partii w Białymstoku.

Poza reprezentantem Łomży na rekomendowanej przez zarząd liście kandydatów do Parlamentu Europejskiego z województwa podlaskiego znaleźli się także: Barbara Kudrycka – była europoseł i była minister, a dziś poseł i wiceprzewodnicząca regionu, Anna Naszkiewicz szefowa suwalskich struktur PO, Mikołaj Mantur wiceprzewodniczący regionu PO i starosta siemiatycki oraz Robert Jóźwiak wiceprezes Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Białymstoku.

Formalnie lista póki co jest ułożona w kolejności alfabetycznej. Niemniej od dawna powszechnie wiadomo, że jedynką ma być Barbara Kudrycka, a na drugim miejscu będzie reprezentujący województwo warmińsko-mazurskie Paweł Papke.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę