Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Uciekał z 3 kg amfetaminy

Główne zdjęcie
narkotyki były w plastikowych torbach. (fot. KWP Białystok)

Po krótkim pościgu krajową „ósemką” w pobliżu Wyszomierza policjanci zatrzymali 28-latka, a w jego samochodzie znaleźli 3 kg amfetaminy. Mężczyzna, mieszkaniec Zambrowa, został już tymczasowo aresztowany. Policjanci podają, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Z przekazywanych przez policję informacji wynika, że akcja była wcześniej zaplanowana. Poza policjantami z Zambrowa uczestniczyli w niej funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego w Białymstoku. W pobliżu Wyszomierza na drodze krajowej nr 8 policjanci chcieli zatrzymać jadącego w kierunku Zambrowa volkswagena golfa. Jego kierowca widząc podawane przez policjantów sygnały dźwiękowe i świetlne gwałtownie przyspieszył próbując uciec. Nie udało się samochód po po krótkim pościgu został zatrzymany. Jak podaje policja w trakcie przeszukania pojazdu w jego bagażniku odnaleziono dwie foliowe torby, a w nich 3 kg amfetaminy. Czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków oszacowana została na kwotę nie mniejszą niż 120 tys. zł.  Dodatkowo kierowca - 28-letni mieszkaniec Zambrowa - posiadał przy sobie kilka gramów marihuany. 
Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut udziału w obrocie znacznymi ilościami substancji odurzających, a Sąd Rejonowy w Zambrowie, wczoraj zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę