piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Autoportret godny nagrody

Wielu sławnych artystów m.in. Rembrandt van Rijn, Vincent van Gogh, czy Stanisław Wyspiański malowało autoportrety niemal przez całe swoje życie. Podobizna artysty wykonana przez niego samego często pełni funkcję narzędzia samopoznania i autorefleksji. I właśnie takie autoportrety młodych artystów nagradzane są już od 9 lat przez przez Liceum Plastyczne w Supraślu. W tym roku wśród zwycięzców konkursu znalazła się łomżanka Agnieszka Żyjewska.

Agnieszka Żyjewska i autoportret
Agnieszka Żyjewska i autoportret

Agnieszka Żyjewska jest uczennicą klasy II c Publicznego Gimnazjum  nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży. Jej opiekunką od malarstwa jest Krystyna Kamińska. W nagrodę za swój autoportret  Agnieszka otrzymała dyplom, drobne upominki rzeczowe oraz – co było główną nagrodą – możliwość bezpłatnego udział w kursie przygotowawczym do egzaminów wstępnych do świętującego już 70 lat istnienia Liceum Plastycznego w Supraślu.


 
Zobacz także
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę