Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o kradzieże z włamaniem i kradzieże. Mężczyzna miał dokonać czterech skoków, przy czym jednego z nich dokonała równo 10 lat temu. Włamał się wówczas do pomieszczeń biblioteki skąd zabrał kosiarkę elektryczną wartą 600 złotych.

Kolejne trzy zdarzenia z którymi policjanci powiązali 28-latka są już z 2013 i 2014 roku. W połowie maja ubiegłego roku wypychając okno w pomieszczeniu gospodarczym w jednej z pod łomżyńskich miejscowości, mężczyzna dostał się do środka i skradł kosiarki elektryczną i spalinową oraz kanister z benzyną. Na początku lutego tego roku 28–latek dokonał kradzieży pozostawionego na klatce schodowej młota pneumatycznego, a kilka dni później połaszczył się na wózek dziecięcy. W sumie właściciele tych urządzeń swoje straty wycenili na niemal 7 tysięcy złotych. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem i odpowiadał będzie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę