Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Skoki życia... po alkohol i wkłady do zniczy

Trzech złodziei, którzy z magazynu jednej z łomżyńskich hurtowni wynieśli 200 sztuk wkładów do zniczy zatrzymali policjanci. Okazało się, że dwóch z nich dzień wcześniej, w ten sam sposób, z pobliskiego sklepu zabrało 24 butelki alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni mają 25, 27 i 28 lat. We trzech w środę z magazynu jednej z łomżyńskich hurtowni mieli wynieść 200 sztuk wkładów do zniczy. Zaalarmowani policjanci szybko ustalili osoby podejrzane o to przestępstwo i jeszcze tego samego dnia zostały one zatrzymane. 
Dodatkowo, jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży, ustalenia pozwoliły na przedstawienie dwóm z nich kolejnych zarzutów. Okazało się, że zatrzymani 25 i 28-latek mogą mieć też związek z inną kradzieżą, do której doszło dzień wcześniej w pobliżu. Wtedy to dwóch mężczyzn weszło do sklepu i wyniosło z niego 24 butelki alkoholu. Sprawcy z miejsca zdarzenia odjechali, pozostawiając tablicę rejestracyjną, która okazała się być skradziona.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę