Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pomoc dla protestujących Ukraińców

Fundacja Ocalenie, która wspiera uchodźców przygotowała pomoc dla Ukraińców. Mogą z niej skorzystać osoby, które uciekły z kraju w związku z represjami, które mogły ich tam spotkać. Przedstawiciele fundacji są także przygotowani, żeby pomóc obywatelom Ukrainy, którzy np. studiują w Polsce, a martwią się o swoich bliskich.

"Wielu pracowników fundacji było w podobnej sytuacji np. w Czeczenii, dlatego wiedzą, jak ważne jest wsparcie w takiej sytuacji. Dlatego przygotowaliśmy nie tylko pomoc prawną, ale także psychologiczną" - mówi Sacita Khumaidova z łomżyńskiego biura fundacji.

Obywatele Ukrainy mogą zgłaszać się do biura Fundacji "Ocalenie" w Warszawie przy ul Koszykowej 24 lok 1, lub w Łomży, przy ulicy Dmowskiego. Numery telefonów, a także informacje w języku ukraińskim są też na stronie internetowej Fundacja Ocalenie

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę