Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Nagły alarm bombowy – szybka ewakuacja w Kauflandzie

Główne zdjęcie
Sklep Kaufland w Łomży

W hipermarkecie Kaufland na osiedlu Południe w Łomży ewakuowano około 140 osób z powodu możliwości podłożenia w hipermarkecie ładunku wybuchowego. Łomżyńscy policjanci dowiedzieli się o tym zagrożeniu przed godziną 13. od administracji Kauflandu przy al. Piłsudskiego. Są już na miejscu z pirotechnikiem.

Sklep Kaufland w Łomży
Sklep Kaufland w Łomży

Rozległy teren wokół hipermarketu został godzinę temu „zabezpieczony” i – jak mówi nieoficjalnie policjantka, która znajdowała się w pobliżu miejsca wydarzeń – funkcjonariusze przystąpili do przeszukiwania wszystkich pomieszczeń. Policyjne czynności trwają z udziałem, m.in., doświadczonego pirotechnika.
Przyczyną szybkiej ewakuacji personelu i klientów była najprawdopodobniej informacja z polskiej centrali sieci handlowej Kaufland, gdzie około południa zadzwonił mężczyzna z informacją, że w jednym ze sklepów zw Polsce została podłożona bomba.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę