Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Gala Ślubna i Komunijna w Galerii Veneda

Planujesz w najbliższej lub nieco dalszej przyszłości ślub? Czeka cię niebawem I komunia św. twego dziecka? A może potrzebujesz darmowej, fachowej porady w zakresie zdrowego odżywiania, stylizacji paznokci, włosów, makijażu czy ubioru? Musisz więc koniecznie w najbliższą sobotę i niedzielę odwiedzić Galerię Veneda, gdzie odbędą się, pierwsze w Łomży na taką skalę, Targi Ślubne i Komunijne. Nie zabraknie też okazji do dobrej zabawy – będą występy i pokazy artystyczne oraz konkursy z bardzo cennymi nagrodami. – To będzie wyjątkowa impreza! – zapowiada Monika Orłowska z Agencji Reklamy i Wizerunku Emclat. – Wszystkie firmy biorące w niej udział przygotowały kupony rabatowe i niespodzianki dla odwiedzających Galerię Veneda. Będą też do wygrania kupony wartości 1000zł i 500zł na suknie ślubne La Paris, kupon rabatowy na 1000 zł od sali weselnej oraz nagroda główna: przepiękny pierścionek zaręczynowy z brylantem!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dlatego warto przygotować się do niego jak najlepiej, by każda chwila tego dnia była wyjątkowa i niepowtarzalna. Doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami mody ślubnej oraz ofertą licznych firm organizujących wesela będzie na pewno weekendowa impreza w Galerii Veneda. W dwudniowej Gali, trwającej w sobotę od 12.00 do 21.00, zaś w niedzielę od  9.00 do 20.00, weźmie udział kilkadziesiąt wyspecjalizowanych firm z całego województwa podlaskiego. Począwszy od domów i sal weselnych z regionu i Łomży, kwiaciarni, stylistów, firm wynajmujących samochody do ślubu, fryzjerskich, kosmetycznych, jubilerskich, foto – video, drukujących zaproszenia, a nawet banków oraz firm ubezpieczeniowych.
– Ślub i wesele wiążą się również ze sporymi wydatkami, dlatego czasem trzeba wziąć na nie kredyt – wyjaśnia Monika Orłowska. – Stąd obecność banków na naszej imprezie, podobnie jak firm ubezpieczeniowych, bo przecież na nową drogę życia warto ubezpieczyć rodzinę, mieszkanie czy samochód. 
W programie Gali nie zabraknie też pokazów sukien ślubnych oraz mody dziecięcej, w tym sukienek i garniturów idealnych na I komunię św., a także wielu innych prezentacji z branży ślubnej i komunijnej, jak np. wyjątkowych ofert promocyjnych na obrączki ślubne. 
Gala Ślubna i Komunijna w Galerii Veneda będzie też okazją do wspaniałej zabawy dla starszych i młodszych. Nie zabraknie występów artystów, odbędą się też pokazy magika - iluzjonisty. Ogromną atrakcją dla przybyłych na imprezę będą również liczne konkursy z nagrodami oraz możliwość wygrania bardzo cennych nagród: pierścionka zaręczynowego z brylantem, kuponów na suknie ślubne w wysokości 1000 i 500 zł z salonu La Paris, kuponu rabatowego na 1000 zł od sali weselnej oraz trzech bonów rabatowych na obrączki ślubne o wartości 250 zł każdy od jubilera Grapi w Galerii Veneda.
Taka wyjątkowa okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym, zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej, że przy okazji można zrobić inne zakupy, odwiedzić księgarnię, zjeść obiad czy wybrać się z dziećmi na lody – dlatego zapraszamy wszystkich do Galerii Veneda w sobotę od godz. 12.00 do 21.00 i w niedzielę od  godz. 9.00 do 20.00!

www.galeriaveneda.com.pl

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę