Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Z łomżyńskiej PO na listę do PE

Główne zdjęcie
Cezary Kisiel

Cezary Kisiel (35 lat) jest jedynym kandydatem zgłoszonym z Łomży na listę Platformy Obywatelskiej w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zgłoszenie potwierdza sam zainteresowany. Jak mówi jego kandydaturę zgłosiły 3 spośród działających w mieście 8 kół partii. O tym czy Kisiel znajdzie się na liście na początku marca ma zdecydować Rada Regionu PO, po czym wybór ten musi zatwierdzić Rada Krajowa partii.

Cezary Kisiel jest zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Był jednym z trzech kandydatów ubiegających się jesienią ubiegłego roku o funkcję szefa miejskich struktur partii. Od grudnia 2013 roku jest członkiem zarządu regionu PO w Białymstoku. 
Formalnie koła PO czas na zgłaszania kandydatów miały do 15 lutego. Teraz władze wojewódzkie partii mają zdecydować, kto z nich trafi na listę wyborczą. W rozpisanych na maj wyborach do Parlamentu Europejskiego partie w naszym okręgu wyborczym obejmującym dwa województwa – podlaskie i warmińsko-mazurskie mogą wystawić po 10 kandydatów – zapewne po 5 z każdego z województwa. Na liście PO najprawdopodobniej „jedynką” będzie Barbara Kudrycka z Białegostoku więc do obsadzenia są jeszcze 4 miejsca. I teoretycznie podzielić można by je pomiędzy Białystok i formalnie już wyodrębnione trzy ośrodki subregionalne – Łomża, Suwałki i Bielsk Podlaski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę