Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Piosenki na Walentynki najładniej śpiewają w Łomży

Główne zdjęcie
Na zdjęciu Studio eMDeK z wokalistą Kubą Bachem, gościem specjalnym „Gwiazdki z Nieba” koncertu który nieprzerwanie od 13 lat odbywa się w styczniu w kościele ojców kapucynów w Łomży. (fot.Maciej Karwowski)

Studio Wokalne eMDeK z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych znane jest nie tylko łomżyńskiej publiczności. Śpiewa, występuje i koncertuje już prawie 15 lat. Ostatnio młodzi wokaliści z łomżyńskiego Studia Wokalnego eMDeK zdobyli laury na Regionalnym Konkursie Piosenek Walentynkowych, który odbył się w Goniądzu.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Suproń, a trzecie Zuzanna Sawicka. W kategorii gimnazjalnej eMDeK zajął cale podium: I miejsce Przemysław Piotrowski, II Aleksandra Raszczyk, III Barbara Tarczewska. W  kategorii szkół średnich trzecie miejsce trafiło do Magdaleny Kocoń, a wyróżnienia do Nikoli Lipskiej i debiutantki Natalii Wysockiej. 
Dodatkowo Nagrodę Główną i nominację do Ogólnopolskiego Festiwalu „Muszelki Wigier”  otrzymał Przemysław Piotrowski.

Młodzi wokaliści nie poprzestają na laurach. Jak przekazuje założycielka i opiekunka Magda Sinoff obecnie Studio eMDeK przygotowuje projekt z piosenkami wybitnej postaci polskiej sceny muzycznej Czesława Niemena, któremu w tym roku przypada 75 rocznica urodzin i 10 śmierci. W koncercie wezmą udział również tancerze Marka Kisiela z Crazy Twisting Group i BK Step,oraz soliści Studia ŚPIEWAM!. „Wieczór z Niemenem” to również projekcje reportaży i filmów o Czesławie Niemenie, nakręconych przez dziennikarzy TVP Eugeniusza Szpakowskiego i Szymona Sinoff.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę