czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

Strażacki wypadek

Trzech strażaków ochotników trafiło do szpitala po tym gdy wóz, którym jechali na akcję przewrócił się na bok. Do wypadku doszło około godziny 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 648 Stawiski – Cedry. Z pierwszych ustaleń wynika, że strażacy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Droga jest zablokowana. Niebawem przewrócony na bok wóz strażacki ma być ustawiany na koła.

fot. Tomasz Chrzanowski
fot. Tomasz Chrzanowski
fot. Daniel Gutowski
fot. Daniel Gutowski

Samochodem „na akcję” jechali strażacy ochotnicy ze Stawisk, którzy zostali wezwani do wypompowywania wody. Do wypadku doszło na zakręcie drogi w pobliżu miejscowości Cedry. Na razie nie są znane jego przyczyny. Asp. sztab. Joanna Makarewicz oficer prasowy policji w Kolnie informuje, że gdy policjanci dotarli na miejsce były tam już karetki pogotowia, które zabrały trzech jadących samochodem strażaków do szpitala. Raczej nie odnieśli większych obrażeń, a do szpitala zostali zabrani na badania. Policjanci, którzy pojechali tam za nimi, także ich zbadali – na zawartość alkoholu w organizmie i – jak podkreśla Makarewicz - wyszło, że wszyscy byli trzeźwi.
Na razie droga jest zablokowana. Aby podnieść przewrócony na bok samochód ściągnięto specjalistyczny samochód z komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0