Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Strażacki wypadek

Główne zdjęcie
fot. Tomasz Chrzanowski

Trzech strażaków ochotników trafiło do szpitala po tym gdy wóz, którym jechali na akcję przewrócił się na bok. Do wypadku doszło około godziny 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 648 Stawiski – Cedry. Z pierwszych ustaleń wynika, że strażacy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Droga jest zablokowana. Niebawem przewrócony na bok wóz strażacki ma być ustawiany na koła.

fot. Daniel Gutowski
fot. Daniel Gutowski

Samochodem „na akcję” jechali strażacy ochotnicy ze Stawisk, którzy zostali wezwani do wypompowywania wody. Do wypadku doszło na zakręcie drogi w pobliżu miejscowości Cedry. Na razie nie są znane jego przyczyny. Asp. sztab. Joanna Makarewicz oficer prasowy policji w Kolnie informuje, że gdy policjanci dotarli na miejsce były tam już karetki pogotowia, które zabrały trzech jadących samochodem strażaków do szpitala. Raczej nie odnieśli większych obrażeń, a do szpitala zostali zabrani na badania. Policjanci, którzy pojechali tam za nimi, także ich zbadali – na zawartość alkoholu w organizmie i – jak podkreśla Makarewicz - wyszło, że wszyscy byli trzeźwi.
Na razie droga jest zablokowana. Aby podnieść przewrócony na bok samochód ściągnięto specjalistyczny samochód z komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę