Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zabiła go pękająca opona

60-letni Czech zmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał na skutek pęknięcia pompowanej opony ciężarówki. Do nieszczęśliwego wypadku doszło na terenie jednej ze stacji paliw pod Zambrowem. Mimo niemal natychmiastowej pomocy medycznej i zabrania go do szpitala mężczyzna zmarł.

Wypadek wydarzył się w niedzielę około godz. 14. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 60-letni obywatel Republiki Czeskiej, na stacji paliw pod Zambrowem, pompował koło naczepy swojej ciężarówki. Niestety oponą pękła, a on uległ poważnemu wypadkowi. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę