Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Grad medali

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy (14-15 lat) Ludowego Klubu Sportowego Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanych w sobotę w Białymstoku Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w Lekkie Atletyce. Jak podkreśla trener Jan Kotowski - startujący z marszu, bo w Łomży brak obiektów do przygotowania halowego - młodziczki i młodzicy Narwi zdobyli siedem medali w tym trzy złote.

Złote medale uzyskali: Dominik Mieczkowski w skoku w dal - 5.68m, Patryk Zadroga w skoku wzwyż -155 cm oraz  Karolina  Terlikowska skok wzwyż 145 cm. Karolina stanęła na najwyższym podium, ale na podkreślenie zasługuje fakt, że całe podium zajęły zawodniczki łomżyńskiej Narwi. Srebrny medal zdobyła Magdalena Berbachowska - 140 cm, a brąz Weronika Choińska - także 140 cm. 
Medale zdobyli także Dominik Mieczkowski w biegu na 60 m (7.93s) oraz  Katarzyna Bargielska - skoku w dal - 4.86m. Wszystkie wyniki są rekordami życiowymi zawodników.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę