Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Diler z Łomży

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie blisko 19 gramów amfetaminy. Foliowe torebki z amfetaminą, oraz wagę elektroniczną mężczyzna trzymał ukryte pod kurtką.

Mężczyzna we wtorek zatrzymali policjanci z Wydziału do walki z przestępczością narkotykowa Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę