Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Seicentem w autobus

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Seicento zderzyło się z autobusem. Na szczęście w wypadku do którego doszło dzisiaj rano około godziny 7.30 w miejscowości Popki w gminie Mały Płock nikomu nic się nie stało. Gdy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia na jaw wyszło, że 41-letni kierowca małego fiacika był pijany.

Jak podaje  oficer prasowy policji w Kolnie wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że  41-latek kierujący fiatem Seicento wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu dla nadjeżdżającego autobusu. W zderzeniu małego samochodziku z dużym autobusem nie ucierpieli ani kierowcy samochodów, ani żaden z 9. pasażerów autobusu. Badania alkomatem kierowców pojazdów wykazało za to, że kierowca seicento był nietrzeźwy. Mężczyzna miał blisko 0,9 promila alkoholu w organizmie. W poranną podróż dodatkowo wyjechał bez prawa jazdy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę