Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Młodzi złodzieje z Nowogrodu

Policjanci zatrzymali dwóch 18-latków podejrzewanych o włamanie do domu w budowie w Nowogrodzie i kradzież z niego instalacji elektrycznej. Ci sami młodzi sprawcy mieli z wiaty na terenie innej posesji w tej miejscowości skraść przewody elektryczne.

18-latkowie w styczniu w Nowogrodzie wypychając deski zabezpieczające otwór na drzwi dostali się wtedy do wnętrza będącego w budowie domu, a następnie z budynku zabrali wyrwane uprzednio ze ściany przewody i kable elektryczne. Właściciel domu swoje straty oszacował na około 500 złotych. Jak podaje policja zebrany w tej sprawie przez nowogrodzkich funkcjonariuszy materiał dowodowy, pozwolił na zatrzymanie wczoraj dwóch 18-latków podejrzanych o to przestępstwo. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Dodatkowo będą także odpowiadać za wykroczenie, gdzie z wiaty na terenie innej posesji, skradzione zostały przewody elektryczne o wartości 200 złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę