Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Lekarz w seksaferze

Lekarz Rober A. jest piątą osobą oskarżaną w tzw. seksaferze zambrowskiej. Akt oskarżenia do sądu w Zambrowie łomżyńscy śledczy wysłali w styczniu. Lekarz, podobnie jak objęci wcześniejszym aktem oskarżenia dwaj byli już policjanci i dwaj biznesmeni z Zambrowa, miał korzystać z usług seksualnych dwóch nieletnich podopiecznych miejscowej placówki opiekuńczo – wychowawczej. Dariusz Błażejczyk Prokurator Rejonowy w Łomży mówi, że sprawa w dalszym ciągu jest wyjaśniana i nie wyklucza postawienia zarzutów kolejnym osobom.

Pierwszy akt oskarżenia w sprawie seksafery, która wybuchła w Zambrowie w połowie 2013 roku łomżyńscy śledczy wysłali tuż przed końcem roku. Obejmował on dwóch byłych już policjantów – zwolnionych ze służby po postawieniu zarzutów – 31-letniego Michała L. i rok młodszego Rafała M., oraz dwóch zambrowskich biznesmenów 52-letniego Wiesława K., i 28-letniego Marcina M. Wszyscy mieli za pieniądze współżyć z nieletnimi Eweliną P. i  Karoliną K. 
I o to samo oskarżany jest także lekarz 46-letni Robert A. Jego sprawa została wydzielona do oddzielnego dochodzenia i akt oskarżenia w styczniu został wysłany do zambrowskiego sądu. 
Za doprowadzenie dwóch nieletnich dziewczyn do świadczenia usług seksualnych za pieniądze każdemu z nich grozi od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 
Prokurator Rejonowy w Łomży Dariusz Błażejczyk mówi, że te dwa akty oskarżenia nie kończą sprawy zambrowskiej seksafery. Postępowanie ma charakter rozwojowy i możliwe są zarzuty dla kolejnych osób korzystających z płatnego seksu nieletnich.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę