Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

„Rz”: Najwięcej prezesów jest w Polsce B

W mniej zamożnych województwach kadra zarządzająca firm jest średnio nawet o 30 proc. liczniejsza niż na Mazowszu czy w Wielkopolsce – podaje „Rzeczpospolita” powołując się na wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. – Największą liczbę prezesów i osób decyzyjnych pracujących w jednej firmie notuje się w województwach mniejszych i słabiej rozwiniętych – mówi „Rz” Tomasz Starzyk z Bisnode Polska.

Wywiadownia gospodarcza sprawdziła liczbę osób ze ścisłego kierownictwa (właścicieli, prezesów, członków zarządu) w ponad 8 tysiącach największych firm . Średnia krajowa wynosi tymczasem 1,54. W Podlaskim to 1,67.  i pod tym względem „lepsze” w Polsce są tylko województwa warmińsko-mazurskie i podkarpackie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę