Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadł - zginął

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Mężczyzna spadł z 4 piętra w bloku w Łomży. Zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło w bloku znajdującym się przy ul. Nowogrodzkiej pomiędzy ulicami Bernatowicza i Stacha Konwy. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży, potwierdza zdarzenie. Na razie nie są znane okoliczności tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło około godziny 14.00. Policja została powiadomiono o zdarzeniu przez pogotowie ratunkowe. Zdarzenie jest wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę