piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@

Złodzieje z przeszłości

Policjanci z Nowogrodu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież napowietrznych linii telekomunikacyjnych oraz kradzieże z włamaniem do domków letniskowych. Złodziej grasowali w latach 2011 i 2012 na terenie gminy Zbójna, a teraz zaskoczeni zatrzymaniem przyznali się do popełnionych zarzucanych im czynów.

Zatrzymani to 21 i 26-latek. Obaj skradli około 200 metrów kabla telekomunikacyjnego z napowietrznej linii oraz okradli dwa domki letniskowe, zabierając z nich przewody elektryczne i kosiarkę spalinową. Jak podaje policja łączne straty jakie spowodowali złodzieje w latach 2011 i 2012 na terenie gminy Zbójna, to blisko 1,5 tysiąca złotych. 
- Ten przykład pokazuje, że sprawcy nie mogą pozostać bezkarni i wcześniej czy później, dzięki żmudnej i wnikliwej pracy policjantów, wpadną w ich ręce i odpowiedzą za przestępstwa z przeszłości – podkreśla Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży. Kompletnie zaskoczeni zatrzymaniem 21 i 26-latek usłyszeli wczoraj zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Przyznali się do popełnionych czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0