Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Chory jak policjant

Główne zdjęcie
Ćwiczenia policji

W 2013 r. nasza policja w województwie podlaskim zatrudniała ponad 2,8 tys. mundurowych. Skorzystali oni z prawie 5 tys. zwolnień lekarskich. Średnio każdy chorował ok. 20 dni – podała Gazeta Współczesna. - Podlascy policjanci w ubiegłym roku na zwolnieniach lekarskich przebywali łącznie 54 350 dni, czyli... prawie 150 lat.

– Zawód policjanta wymaga pełnej sprawności i dyspozycyjności – podkreśla w wypowiedzi dla Gazety Współczesnej Andrzej Baranowski, rzecznik podlaskiej policji. Tłumaczy, że funkcjonariusze narażeni są na działanie w skrajnych warunkach atmosferycznych i kontakt z osobami chorymi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę