Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mleczny Heros

Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego została uhonorowana tytułem Herosa Polskiej Gospodarki. Nagrodę wręczono podczas gali z okazji 25-lecia Polskiego Klubu Biznesu oraz 15-lecia Akademii Polskiego Sukcesu jaka odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie. Mlekovita znalazła się w gronie ośmiu polskich firm i przedsiębiorstw o wybitnych zasługach dla życia gospodarczego i rozwoju przedsiębiorczości.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego i założona przez nią grupa jest najdroższą marką regionu. W ostatnim zestawieniu marek dziennika Rzeczpospolita znalazła się na 6 pozycji wśród Najdroższych Polskich Marek. Jej wartość  została wyceniona na 1 mld 369,8 mln zł czyli o 5% więcej niż to wcześniej. Mlekovita przeskoczyła nawet Bank Pekao S.A.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę