Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zbóje z Łomży

Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozboje i kradzież na terenie Łomży zatrzymali policjanci. 20-latek i jego o 2 lata młodszy kolega w ubiegłym roku dwa razy napadli na jeden z punktów finansowych przy Alei Legionów i trzy razy wymuszali pieniądze od przechodniów na ulicy.

Do pierwszego zdarzenia doszło w połowie marca ubiegłego roku. Wówczas zamaskowani sprawcy napadli na jeden z punktów szybkich kredytów przy Alei Legionów w Łomży. Skok się nie udał bo pracującej w nim kobiecie udało się uruchomić alarm, czym spłoszyła napastników. Jak podaje policja mężczyźni powrócili do niego w listopadzie i tym razem udało im się skraść ponad 600 złotych. 
Kolejne trzy zdarzenia, które policjanci przypisali zatrzymanym mężczyznom to wymuszenia z połowy grudnia przy ulicach: Nowogrodzkiej, Rządowej i Wyszyńskiego. W tych przypadkach sprawcy grożąc wymusili na pokrzywdzonych wydanie im w sumie ponad 2,5 tysiąca złotych. 
W wyniku intensywnej pracy policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 18 i 20-latka podejrzanych o te czyny. Wczoraj młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży i czterech rozbojów.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę