Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Bez wody w Szablaku i Jednaczewie

Mieszkańcy Szablaku w gminie Nowogród i Jednaczewa w gminie Łomża od wczorajszego popołudnia pozbawieni są wody. - Na odcinku Szablak – Mątwica pękła rura wodociągowa – mówi Józef Piątek burmistrz Nowogrodu. - Od rana pracują dwie czy trzy koparki aby do niej się się dokopać, ale pogoda pracy nie ułatwia. Liczę na to, że mimo wszystko wodociągowcy szybko się z tym uporają i jeszcze dziś bieżąca woda do mieszańców tych dwóch wsi powróci.

Jak tłumaczy burmistrz w miejscu  gdzie doszło do awarii grunt jest bagnisty. Zimą, przy silnych mrozach ziemia zamarza, ale cały czas pracuje i wtedy potrafi przerwać nawet żeliwne rury wodociągowe. 
To samo było przyczyną awarii wodociągu kilka dni temu w Łomży, gdy pękła rura na przyłączy do bloków przy ul. Placu Niepodległości i Kopernika.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę