Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek podczas holowania

Jedna osoba została ciężko ranna w wydatku do jakiego doszło w okolicach Dębnik na drodze z Nowogrodu do Zbójnej. Samochód osobowy marki BMW zderzył się tu z ciężarowym Dafem. Z pierwszych informacji wynika, że ranny mężczyzna ma m.in. wyrwaną rękę. Aby go zabrać do szpitala przyleciał helikopter pogotowia. Droga po wypadku była zablokowana przez ponad dwie i pół godziny. Już jest przejezdna.

Wypadek wydarzył się około godziny 9.45 na prostym odcinku drogi za wsią Dębniki jadąc od strony Nowogrodu. Z pierwszych informacji wynika, że doszło do niego gdy holowane przez Mitsubishi Pajero BMW wyjechało poza oś jezdni. 
- Ze wstępnych informacji wynika, że właśnie w tym momencie doszło do zderzenia z nadjeżdżający z przeciwka ciężarowym samochodem marki Daf – przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Ranny mężczyzna jest w ciężkim stanie.
Policjantka podaje, że do wypadku doszło przy bardzo trudnych warunkach jazdy. Takie są na drogach w całym regionie.
Na miejscu wypadku jest już śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który ma zabrać rannego do szpitala.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę