Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Przeszywające zimno

W całym regionie o poranku temperatura powietrza wynosiła około -15stopni Celsjusza. Dość silny, porywisty sprawia jednak, że odczucie zimna jest o wiele większe – tak jakby temperatura spadła do około -38°C. Niestety Wiesław Winnicki synoptyk dyżurny z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW nie przewiduje zmiany pogody.

Dziś w trakcie dnia temperatura maksymalna od -13°C na północy do -10°C na południu województwa. Najbliższej nocy  od -15°C na północy do -12°C na południu województwa, a jutro od -11°C na północy do -8°C na południu województwa. Niestety cały czas – także jutro - będzie utrzymywał się wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni, powodujący miejscami zawieje i zamiecie śnieżne, oraz potęgujący odczucie zimna. Dziś  temperatura odczuwalna przez cały dzień w granicach -38°C. Jutro powoli ma od odpuszczać – od -38°C o poranku do -28°C późnym wieczorem.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę