Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Tir w rowie. Zablokowany wyjazd na Zambrów

Kilkaset litrów paliwa - nawet ponad pół tysiąca - mogło wyciec ze zbiornika tira, który stanął w poprzek drogi w Starej Łomży blokując całkowicie wyjazd z miasta krajową 63. w kierunku Zambrowa. W tej chwili strażacy starają się usuwając z jezdni ogromną plamę oleju. Jej długość wynosi około 150 metrów.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.00. Tir z naczepą jechał w kierunku Zambrowa. Mijając już Starą Łomżę samochód wpadł w poślizg, a kierowca stracił nad nim panowanie. Przednia część samochodu wpadła do rowu, a naczepa całkowicie zablokowała jezdnię. W wypadku uszkodzony został zbiornik z paliwem ciężarówki, z którego wyciec mogło nawet ponad pół tysiąca litrów paliwa. Według strażaków droga Łomża - Zambrów może być zablokowana nawet do godziny 22.00.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę