Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Czołówka uno ze scanią

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie ranne osoby i doszczętnie rozbity samochód to bilans zderzenia osobowego fiata z ciężarową scanią. Do czołówki doszło na całkowicie białej drodze w pobliżu miejscowości Dmochy Glinki. Aby przetransportować rannego pasażera uno do szpitala niezbędna okazała się interwencja lotniczego pogotowia ratunkowego. Synoptycy ostrzegają, że taka jak dziś pogoda, a co za tym idzie bardzo trudne warunki jazdy, utrzymają się do piątkowego wieczoru. W tym czasie przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h oraz porywami wiatru do 60 km/h.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Wypadek wydarzył się we wtorek wczesnym popołudniem na drodze Wysokie Mazowieckie – Czyżew. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  kierujący fiatem 35-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w ciężarową scanię jadącą z przeciwka. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca uno, który doznał złamania nogi, oraz podróżujący z nim 69-letni pasażer. Te z obrażeniami głowy śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Białymstoku. 
Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają teraz wysokomazowieccy policjanci.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę