Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zwierzęta spaliły się żywcem

Kilkadziesiąt zwierząt spłonęło w pożarze obory w Bagienicach w gminie Przytuły. Żywcem spaliło się tam 5 krów, 3 maciory i 36 warchlaków. Strażacy wstępnie ustalili, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.

Informację o pożarze strażacy otrzymali około godziny 5.30 rano. Nim pierwsze jednostki dotarły na miejsce ogień zdołał objąć niemal całą oborę. Wcześniej rolnikowi udało się z niej wyprowadzić tylko kilka zwierząt. W akcję gaśniczą, która skończyła się dopiero po godz. 14. zaangażowanych było pięć jednostek straży pożarnej z Przytuł, Jedwabnego, Łomży i Kolna. 
Strażacy wstępnie szacują straty na 90 tysięcy złotych, a wartość uratowanego mienia na prawie milion złotych. W trakcie akcji udało im się bowiem uratować znaczną część sprzętu rolniczego, między innymi kombajn i ciągnik.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę