Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Burmistrz Stawisk zatrzymany

Burmistrz Stawisk Marek W. nocą został zatrzymany przez policję. Wcześniej miał spowodować kolizję drogową. W momencie zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz trzeźwieje na komendzie w Kolnie.

Asp. sztab. Joanna Makarewicz, oficer prasowy policji w Kolnie potwierdza, że policja zatrzymała w nocy 46-letniego mieszkańca Stawisk. Mężczyzna ten został wskazany przez pokrzywdzonego jako osoba, która jadąc samochodem marki skoda uszkodziła jego samochód.  Do zdarzenia miało dojść wczoraj około godziny 18.00 na parkingu stacji paliw w Stawiskach. Policjanci zgłoszenie o kolizji otrzymali dopiero o  21.15. 
- Pokrzywdzony wskazał, że ten mężczyzna jechał skodą i uszkodził jego auto – mówi asp. sztab. Joanna Makarewicz. - Policjanci 46-latka zatrzymali w jego domu. W chwili zatrzymania miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Zabezpieczono także skodę, którą miał jechać ten mężczyzna.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Zatrzymany burmistrz ma być przesłuchany na tę okoliczność jak tylko wytrzeźwieje.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę