Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pirat wyeliminowany na pół roku

Stojący na poboczu drogi policyjny radiowóz wyposażony w wideorejestrator nieco przypadkowo nagrał jak kierowca tira lekceważąc zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe i podwójną linię ciągłą, dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia wyprzedzał inne pojazdy. Policjanci szybko zatrzymali pirata, którym okazał się 37-letni Białorusin. Jeszcze tego samego dnia został on doprowadzony do sądu, który orzekł o ukaraniu go grzywną w wysokości 1500 złotych oraz 6-miesięcznym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych na terytorium Polski.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w pobliżu miejscowości Pęsy Lipno pomiędzy Zambrowem a Mężeninem na krajowej „ósemce”. Zambrowscy policjanci zabezpieczali wówczas  miejsce kolizji drogowej. Stojący na poboczu drogi policyjny radiowóz wyposażony w wideorejestrator nagrał niebezpieczne wyczyny jednego z jadących tą trasą kierowców tirów. Czujne „oko” policyjnej kamery zarejestrowało, jak 37-letni białoruski kierowca lekceważąc znak zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe i podwójną linię ciągłą, dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia wyprzedzał inne pojazdy na oznakowanym skrzyżowaniu. Policjanci zatrzymali tego kierowcę w związku z popełnionymi wykroczeniami i spowodowanym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zatrzymane zostało mu również prawo jazdy. Jeszcze tego samego dnia został on doprowadzony do sądu. Ten Białorusinowi wymierzył karę grzywny w wysokości 1500 złotych, oraz 6-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na terytorium Polski.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę