Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar instalacji elektrycznej w bloku na Sybiraków

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyna pożaru jaki w piątek przed południem wybuchł w jednym z bloków przy ul. Sybiraków w Łomży. Pożar objął cały pion elenktyczny i liczniki prądowe poszczególnych mieszkań w całej klatce schodowej. Strażacy na czas akcji gaśniczej musieli ewakuować mieszkańców.

Zgłoszenie o pożarze w jednym z bloków przy ul. Sybiraków strażacy otrzymali o godz. 11.40. Okazało się, że pali się instalacja elektryczna przy licznikach wszystkich mieszkań w klatce schodowej. Ze względu na duże zadymienie strażacy ewakuowali wszystkich mieszkańców z tej klatki. Pożar szybko ugaszono, ale straty są znacząc – sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotych.  
Akcja gaśnicza zakończyła się po godz. 13. i ewakuowani mieszkańcy mogli wówczas wrócić do swoich mieszkań. W ich mieszkaniach nie ma jednak prądu. 
Strażacy podają, że taki jak ten pożar instalacji elektrycznej obejmujący cały pion to rzadki wyjątek. Prawdopodobnie przyczyną pożaru mogło być zwarcie na pierwszym piętrze, ale odpowiedź na pytanie jak do pożaru doszło i dlaczego objął cały pion będą musie znaleźć policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę