Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie rekord zimna?

Minionej nocy najzimniejszym miejsce w Polsce była Białowieża. Synoptycy odnotowali tu minus 24,2 stopnia Celsjusza, a przy gruncie temperatura spadła do – 29°C. Ta noc będzie co najmniej taks samo zimna. Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega, że lokalnie temperatura może spaść do -24°C.

Dyżurny synoptyk przedłużył i nieco zmodyfikował wydane kilka dni temu ostrzeżenie dla terenów województwa podlaskiego przez silnymi mrozami. Zostało ono przedłużone od niedzieli z zastrzeżeniem, że może być kontynuowane.
Zgodnie z przekazanym przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzeżeniem meteorologicznym tej nocy (z piątku na sobotę 24/25.01) temperatura minimalna wyniesie -20°C  na Suwalszczyźnie, -22°C  w subregionie centralnym, który obejmuje m.in. Łomżę i ościenne powiaty, oraz do -21°C  w subregionie południowym. Dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk ostrzega jednak, że lokalnie temperatura może spaść do -24°C. 
Jutro w ciągu dnia temperatura maksymalna od -14°C  do -11°C. W nocy z soboty na niedzielę (25/26.01) nieco „cieplej”. Temperatura minimalna od -18°C  na Suwalszczyźnie, -17°C  w subregionie centralnym do -15°C w subregionie południowym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę