Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejny podpalacz z Nowogrodu

Osiem lat temu podpalił dwa budynki, teraz usłyszał zarzuty. Policjanci z posterunku w Nowogrodzie zatrzymali kolejną już 7 osobę podejrzewaną o podpalenia budynków. 26-latek na przełomie lutego i marca 2006 roku w Nowogrodzie podpalił drewniany domek letniskowy oraz drewniany budynek gospodarczy, a teraz przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Sprawa w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Przypomnijmy przed dwoma tygodniami w Nowogrodzie pobito dwóch mężczyzn. Policja zatrzymała trzech sprawców, i w trakcie przesłuchania wyszło na jaw, że dwóch z nich ma na sumieniu także podpalenia. Dalsze czynności doprowadziły do ujawnienia kolejnych podpalaczy. W  sumie, z 26-latkiem, który usłyszał zarzuty wczoraj, w tej sprawie zatrzymano już 7 osób. Wszyscy zamieszani w ten proceder to mieszkańcy Nowogrodu. Do podpaleń dochodziło od 2006 do 2013 roku na terenie gminy Nowogród i Zbójna. W sumie poszkodowani wycenili swoje straty na blisko 300 tysięcy złotych. 

zobacz: Nowogród rozbity

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę