Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wielomilionowe inwestycje na miarę... OSM Piątnica

Główne zdjęcie
OSM Piątnica

W 2014 roku OSM Piątnica rusza z dwoma ważnymi inwestycjami na terenie swojego macierzystego zakładu w Piątnicy. Ich łączna wartość to 150 milionów złotych – podał portalspozywczy.pl. To wyposażanie wybudowanej już czterokondygnacyjnej hali produkcyjnej, w której w lutym ma ruszyć pierwsza linia produkcyjna, a druga inwestycja to budowa magazynu wysokiego składowania.

Jak podaje portalspozywczy.pl będzie to pierwszy w polskim mleczarstwie i jeden z niewielu w Polsce tak w pełni zautomatyzowany magazyn, który praktycznie nie będzie wymagał obsługi ludzkiej. Do końca tego roku ma zostać ukończona konstrukcja budynku, a pełne uruchomienie przewidziane jest na rok 2015.

OSM Piątnica to jedna z największych firm w regionie północno-wschodnim Polski. Wartość tej marki w ostatnim rankingu Rzeczpospolitej została wyceniona na 269 mln zł(o 39% więcej niż rok  wcześniej) co dało jej 46 miejsce na liście najdroższych marek w kraju.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę