Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mróz trzyma mocno

To była najzimniejsza z dotychczasowych nocy. O poranku w Łomży było niemal -20 stopni Celsjusza. Okazuje się, że rekord może długo się nie utrzymać. Synoptycy zapowiadają, że tej najbliższej temperatura minimalna w województwie podlaskim ma wynieść od -21°C na Suwalszczyźnie do -18°C na południu województwa. Przy gruncie będzie o kilka stopni zimniej.

Barbara Jakubowska synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiada na dziś temperaturę maksymalną od -13°C na Suwalszczyźnie do -9°C na południu. Przez cały dzień utrzymywała się będzie raczej piękna pogoda - zachmurzenie małe i umiarkowane, ze słabym wiatrem wschodnim.
W nocy wiatr i zachmurzenie takie samo, ale temperatury znacznie niższe. Minimalna od -21°C na Suwalszczyźnie do -18°C na południu województwa. 

W sobotę też zimno, temperatura maksymalna od -13°C na Suwalszczyźnie do -10°C na południu. W nocy z soboty na niedzielę ma już zacząć „się ocieplać” temperatura minimalna od -17°C na północy do -14°C na południu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę