Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zablokowana „61” po wypadku pod Karwowem

Osobowy mercedes zderzył się czołowo z ciężarówką na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. Do wypadku doszło w okolicach wsi Karwowo przed Stawiskami (od strony Łomży). Osobówką podróżowały prawdopodobnie trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci zalecają objazd przez od Kisielnicy przez Kolno do Stawisk.

Do wypadku doszło około godziny 13. Świadkowie relacjonują, że droga jest bardzo śliska. W pobliżu miejsca w którym doszło do wypadku w rowie leży także piaskarka.   
Jak podaje asp. sztab. Joanna Makarewicz z kolneńskiej policji, do wypadku doszło gdy kierowca mercedesa zjechał na lewy pas jezdni gdzie zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką. 
Kierowca osobówki, którego aby wydobyć ze zniszczonego samochodu strażacy musieli rozcinać karoserię, został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Łomży. Stan pozostałych pasażerów samochodu nie jest znany.

Opady śniegu oraz niska temperatura i silne wiatry spowodowały, że warunki do jazdy są trudne. Jest ślisko i niebezpiecznie, na drogach w wielu miejscach zalega spora warstwa śniegu przez co droga hamowania znacznie się wydłuża. Policjanci proszą o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkość do warunków na jezdni.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę