Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Styczniowe dodatki dla nauczycieli

Ponad sto tysięcy złotych musi wypłacić Łomża zatrudnionym w miejskich szkołach nauczycielom z dwóch grup: stażystów i mianowanych. To dlatego, że te dwie grupy awansu zawodowego nauczycieli nie osiągnęły w ubiegłym roku w Łomży – gwarantowanej Kartą Nauczyciela - średniej pensji i teraz, do końca stycznia, miasto musi wypłacić pedagogom jednorazowe dodatki uzupełniające.

Gwarantowane Kartą nauczyciela średnie wynagrodzenie wynosiło w ubiegłym roku, w  przypadku nauczycieli: stażystów 2 717,59 zł, kontraktowych - 3 016,52 zł, mianowanych - 3 913,33 zł, a dyplomowanych - 5 000,37 zł miesięcznie. W Łomży takich średnich nie osiągnięto w dwóch grupach, którym teraz zostaną wypłacone dodatki.  Pomiędzy zatrudnionych w łomżyńskich szkołach nauczycieli stażystów rozdzielone będzie nieco ponad 39 tys zł, a pomiędzy nauczycieli mianowanych ponad 63 tys zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę