Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Czołówka pod Łomżą

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło w okolicach Janowa na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. Około godz. 20.45 zderzyły się tu czołowo samochód osobowy z tirem. Droga krajowa nr 61. w tej chwili jest całkowicie zablokowana. Jak zapowiadają policjanci niebawem ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Z pierwszych informacji wynika, że kierująca samochodem osobowym kobieta jechała drogą krajową nr. 61 w kierunku Łomży. W okolicach Janowa prawdopodobnie jej samochód wpadł w poślizg, a kierująca straciła nad nim panowanie i zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do czołowego zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku tirem. 
Trzy osoby podróżujące samochodem osobowym zostały przewiezione do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim są stanie.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę