Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Na dwóch gazach przez Jedwabne i pod Wysokiem Mazowieckiem

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali wczoraj policjanci w Jedwabnem. Obu zatrzymano niemalże w tym samym czasie i obaj jechali oplami. Tymczasem pod Wysokiem Mazowieckiem przez kilka kilometrów policjanci ścigali audi, za którego kierownica jak się okazało siedział pijany kierowca. 44-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W Jedwabnem około godziny 15.40 w ręce policjantów wpadł 32-latek. Mężczyzna wsiadł za kierownicę opla mając 1,7 promila alkoholu w organizmie. 10 minut później policjanci zatrzymali kolejnego opla, którego prowadził 40-latek. Okazało się, że i on jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że ma w sobie 1,2 promila alkoholu. Policjanci obu pijanym kierowcom póki co zatrzymali prawo jazdy, ale obu czeka jeszcze kara, którą wymierzyć ma sąd.

Nieco wcześniej, po godzinie 15:00 wysokomazowieccy policjanci w obrębie miejscowości Dmochy Rodzonki postanowili zatrzymać do kontroli drogowej osobowe audi. Kierowca auta zignorował sygnały nakazujące mu zatrzymanie się, przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Policjanci ruszyli w pościg. Jak relacjinują uciekinier jechał całą szerokością jezdni, powodując, że samochody jadące z przeciwka zjeżdżały na pobocze. Po przejechaniu około trzech kilometrów został zatrzymany. Wówczas okazało się, że 44-letni kierowca audi był pijany - miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę