Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kino za film

Filmik „Siedem pomysłów” nakręcony przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, został uznany za najlepszy w województwie, a szkoła została laureatem regionalnym konkursu Tesco dla szkół „talent do niemarnowania” i w nagrodę otrzyma szkolną salę kinową!

Do konkursu w sumie zgłoszono 587 filmów. Wszystkie przedstawiały talenty aktorskie, muzyczne, sportowe zaangażowane w akcję, która ma zachęcić do niemarnowania jedzenia. Z tych filmów do II etapu konkursu przeszły 292 filmy i z nich jury musiało wybrać 7 laureatów, którzy zasłużyli na pracownie multimedialne dla swoich szkół. W finale znalazł się także filmik „Siedem pomysłów” nakręcony przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Nagrody głównej nie wygrał, ale został uznany za najlepszy w województwie. W nagrodę szkoła otrzyma salę kinową! 
- Mieliśmy naprawdę twardy orzech do zgryzienia – mówi Justyna Janawa z Tesco Polska, jedna z jurorów konkurs. - Było naprawdę ciekawie, naprawdę emocjonująco i żałuję, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę