Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Spuszczali paliwo

Trzech młodych mężczyzn, którzy z ciężarówki spuścili około 100 litrów oleju napędowego zatrzymali policjanci. Mężczyźni na widok radiowozu odrzucili niesione pojemniki i zaczęli uciekać. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje policja w piątek w nocy, kolneńscyfunkcjonariusze patrolując miasto, zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu odrzucili niesione pojemniki i zaczęli uciekać. Mundurowi natychmiast za nimi ruszyli i chwilę później zatrzymali 20-letniego uciekiniera. Kwestią czasu było ustalenie i zatrzymanie pozostałych dwóch osób. Już następnego dnia kryminalni zapukali do drzwi dwóch mieszkańców Kolna. Cała trójka podejrzana jest o kradzież paliwa. Sprawcy w piątkową noc, najpierw próbowali ukraść paliwo z ciężarowego volvo, ale uniemożliwiły im to zamontowane w zbiornikach zabezpieczenia. Następnie w ciężarowym manie wyłamali korek do baku i za pomocą gumowego węża wypompowali około 100 litrów oleju napędowego o wartości blisko 550 zł. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę