Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie ślisko

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie przed oblodzeniami, które mogą wystąpić na obszarze województwa podlaskiego. Jak podaje dyżurny synoptyk nastąpi spadek temperatury powietrza i gruntu poniżej 0°C, powodujący na całym obszarze zamarzanie mokrych nawierzchni po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Temperatura obniży się od 0°C, 2°C wieczorem do -4°C, -2°C w ciągu nocy. Temperatura minimalna przy gruncie wyniesie od -5°C do -3°C. W ciągu dnia temperatura utrzymywać się będzie w zakresie od -2°C do 0°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę