Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zaręczyny z dużego ekranu

Ona ma na imię Małgorzata, on Sebastian. Pokochali się. W piątek Sebastian oświadczył się Małgorzacie. Tradycyjnie miał pierścionek, bukiet czerwonych róż i padł na kolana... Ale zarówno sposób w jaki to zrobił jak i miejsce były niecodzienne. Sebastian Małgorzacie oświadczył się z dużego ekranu podczas wieczornego seansu w Kinie Millenium w Łomży.

Wszystko oczywiście było ukartowane, ale w tajemnicy przed Małgorzatą. Dziewczyna do kina przyszła na film, ale nie sądziła że w bloku reklam przed seansem wystąpi Sebastian. Jej reakcja była nagrywana przez ukrytą kamerę. I choć nie do końca wszystko wyszło tak jak było zaplanowane... powiedziała tak, bo ona też go kocha. I jak to w kinie.... były oklaski.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę