Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Uwiecznij wyjątkowe chwile na zawsze!

Praktycznie wszyscy fotografujemy korzystając głównie z aparatów w telefonach komórkowych. Są jednak w naszym życiu chwile, niepowtarzalne i wyjątkowe, takie jak ślub, narodziny dziecka, komunia lub 18 urodziny, kiedy zwykły aparat i umiejętności już nie wystarczają. Warto wówczas odwołać się do pomocy fotografów takich jak Piotr Barbachowski, który nie tylko profesjonalnie fotografuje, ale udostępnia również na wszelkiego rodzaju imprezy fotobudkę. To fantastyczne urządzenie umożliwia wykonanie zdjęć podczas imprezy, w sprzyjającej pozowaniu atmosferze. Zdjęcia są błyskawiczne drukowane oraz mamy możliwość wstawić je na Facebooka. Lepszej pamiątki, łączącej tradycję z nowoczesnością, nie można sobie wymarzyć!

 

Po zachłyśnięciu się możliwościami, jakie dają fotografia cyfrowa i nagrywanie ich na płyty i karty pamięci, ludzie znowu zatęsknili za klasycznymi fotografiami, które można umieścić w albumie i wracać do nich w każdej chwili.  Do takich osób skierowana jest oferta fotobudki. Umożliwia ona zrobienie nielimitowanej ilości wesołych  i zabawnych zdjęć z każdej imprezy. Są one automatycznie drukowane w formacie 15 na 20 cm lub, na paskach 7,5 na 20 cm., zawierających dwa razy po trzy zdjęcia.  Każda fotografia jest spersonalizowana, ponieważ można na niej umieścić logo firmy bądź napis dotyczący wydarzenia, dane pary młodej, np. napis „wesele Ani i Michała” czy „18 Jacka”.

Obsługa fotobudki jest bardzo prosta, a zrobienie i wydrukowanie zdjęcia nie trwa nawet minuty. Nad całością tego procesu czuwa asystent, który w razie jakichkolwiek problemów przyjdzie z pomocą, a wcześniej doradzi, jakie gadżety można wykorzystać przy pozowaniu, żeby zdjęcia nie były sztampowe i mało oryginalne. Jest też możliwość spersonalizowania tła, np. pozowania do zdjęć na tle logo firmy organizującej imprezę oraz samej fotobudki, poprzez naklejenie na nią logotypów i napisów reklamowych.

 

- Wynajmując fotobudkę na określone wydarzenie: event firmowy, urodziny, wesele, wykupuje się tylko ilość godzin - mówi Piotr Barbachowski. - W tym czasie, minimalnie od 2 godzin wzwyż, zdjęcia są nielimitowane. Jest dostępnych kilka pakietów, które różnią się ceną - ta zależy m.in. od czasu, na który wynajęta jest fotobudka. Każdy z tych pakietów może być modyfikowany indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów. Poza tym jestem też fotografem, więc jeśli ktoś zaangażuje mnie do robienia zdjęć na imprezie, to automatycznie wiąże się to z rabatem na fotobudkę. Przy najwyższym pakiecie każda kolejna godzina to tylko 100 zł więcej.


Można więc fotografować się do woli, powtarzać ujęcia i drukować zdjęcia. Po zakończeniu całej imprezy jest też możliwość zgrania wszystkich zdjęć na pendrive’a, albo płytę DVD. Można je później dodrukować i zarchiwizować. Można też wysłać zdjęcia na maila, albo bezpośrednio wrzucić na Facebooka Fotobudy. Poza zdjęciami umieszczonymi w sieci po fotograficznej zabawie w fotobudce - zachwycającej, wbrew pozorom, nie tylko dzieci, ale również dorosłych - pozostaje też rzecz bezcenna: album wypełniony zdjęciami dokumentującymi i przypominającymi ważne wydarzenia z naszego życia.

 

- Ludzie chcą czegoś nowego, a jednocześnie czują potrzebę powrotu do tradycyjnej fotografii na papierze - podkreśla Piotr Barbachowski. - A fotobudka to możliwość dobrej zabawy, zrobienia śmiesznych, ale też wysokiej jakości zdjęć w korzystnej cenie. Dlatego zawsze trzeba pamiętać o tym, że zdjęcia z wesela czy innych wydarzeń to bezcenna pamiątka na całe życie - dzięki fotobudce łatwe do uwiecznienia jak nigdy dotąd! Zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej strony www.fotobuda.com oraz uczestnictwa w życiu nowej atrakcji na FB www.facebook.com/fotobuda. Działamy nie tylko na terenie Łomży, warto już dzisiaj zarezerwować fotobudę na swoją wyjątkową imprezę.
A już w najbliższej przyszłości fotobuda pojawi się również na ulicach miasta.

 

Uwaga!

Pierwszych siedem osób, które dokonają rezerwacji terminu otrzyma 10% rabatu!

 

Tel. 500 682 169

info@fotobuda.com

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę